חזרה לעמוד הבית

צורהלה מעצבת לי את היום

צורהלה מביאה לשרון את הבשורה החדשה בתחום העיצוב המודרני הישראלי והבינלאומי ופועלת לקידום תחומי העיצוב השונים בארץ ומעצבים צעירים. בחסות הנוף הכפרי של המושב עולם העיצוב מגיע אליכם קרוב לבית עם מגוון רחב של מוצרים מעוצבים ומתנות והכל בחלל תצוגה מרהיב הכולל גלריה לתערוכות.
צורהלה
צורהלה היא פרי מיזם של אילת קיט, מעצבת תעשייתית בוגרת המכון הטכנולוגי בחולון (HIT) אשר חשה כי יש מעצבים רבים ומוכשרים אשר אינה זוכים להזדמנות לחשיפה ופריצה ולכן החליטה שלעיצוב בכלל ולמעצבים הישראליים בפרט מגיע בית חם וכך קמה "צוּרָהלָה", חנות וגלריה למוצרים מעוצבים. בצורהלה מעבר לעיצוב החלל תוך שימת הדגש על המוצרים, החנות כוללת גם גלריה שמציגה תערוכות מתחלפות במגוון תחומים, בדגש על מעצבים ישראלים צעירים. ב"צורהלה" אנחנו מבטיחים לתת שירות אישי ומענה לכל בקשה, בין אם זה רעיון למתנה לאירוע או לאדם אהוב, מתנות לחגים או פשוט משהו מפנק לעצמכם, והכל עם חיוך ומתוך אהבה אמיתית לתחום.

אוהבי העיצוב והגאדג'טים ימצאו מגוון פריטים מעוצבים למשרד ולבית שגם יעזרו לכם לעשות סדר או לשדרג את העיצוב בבית וגם יעלו חיוך על פניכם.

גאדג'טים ועיצוב ישראלי

אוהבי הבישול יוכלו למצוא מגוון עזרים שיהפכו את החיים במטבח למהנים יותר ואת הבישול והאפייה לקלים יותר.

בישול


באגף הילדים תמצאו מגוון משחקי הרכבה ורובוטים, ספרי פעילות שונים, חומרי יצירה אקולוגיים ועוד. הפעוטות יוכלו ליהנות ממוצרי טקסטיל שונים וגם משחקים ומוצרים לטיולים. כמו כן תוכלו למצוא מגוון מוצרים להריון ולתינוקות.

ילדים


הפינה הנשית כוללת מגוון גדול של תכשיטים בסגנונות שונים של מעצבות ישראליות מוכשרות, וכן תיקים, ארנקים, קופסאות מעוצבות ועוד מוצרים רבים מישראל ומחו"ל.

תכשיטים


באגף ההגשה והאירוח תמצאו מגוון כלים כגון כלי קרמיקה עם מתכונים מודפסים עליהם, כלים ממתכת ומעץ בחיתוך לייזר, כלי במבוק ייחודיים, פלייסמטים ועוד.

הגשה ואירוח


צורהלה מאמינה ביחס ושירות אישיים בהתאמה ללקוח ומבטיחה לתת מענה לכל בקשה או פנייה גם כשהחנות סגורה.

              ליצירת קשר דרך האתר | ליצירת קשר בדוא"ל | ליצירת קשר בפייסבוק | ליצירת קשר טלפוני: 09-77330977 | קיבוץ גלויות 12, מושב בצרה


                                                                                                                             נתראה בחנות!
                                                                                                                                                       צורהלה