גלריית צורהלה - תערוכות קודמות

"צורהלה מארחת את סטודיו Paper Bella"

בתערוכה נמכרו מגוון עיצובים וקולקציות שלמות פרי עיצובן של שרון מעיין-מילר וטל ויניגר-שינדלהיים, המייסדות של פייפר בלה.בין הפריטים שימכרו: שטיחי PVC, תמונות עץ, הדפסי נייר, מדבקות קיר, וילונות וסדרות של תמונות, הכל במגוון גדלים ובאיכות משגעת!

ניתן להזמין ממגוון הפריטים במלאי החנות או לרכוש מקטלוג Paper Bella במחירים מיוחדים לצורהלה

התערוכה ננעלה ב- 30.01.2015

תערוכה בצורהלה"אסיף | רבקה כאהן"

“אני אוספת את הפרטים המוצגים במגירות ובקופסאות במשך שנים בידיעה שיום אחד הם יצאו החוצה. מעניין אותי לקחת אוסף של צורות וחלקים, pieces, ולחבר אותם בדרך אינטואיטיבית ולא שגרתית.” 

רבקה כאהן, קרמיקית בוגרת עיצוב אופנה בשנקר, חיה, יוצרת ומלמדת במושב בצרה. משמח אותה כשאנשים נהנים להשתמש בכלים שהיא יוצרת.
הכלים של רבקה נמכרים בצורהלה ובסטודיו שלה בבצרה.

התערוכה ננעלה ב- 01.09.2014"Illuminite"
עמית סטורלזי, בן 35, בוגר תואר ראשון מהמכון האירופאי לעיצוב (IED) במילאנו ותואר שני במכללת HIT בחולון:
״עיצוב מוצר הוא תחום שתמיד קסם לי – השילוב האופטימלי בין אמנות להנדסה ובין יצירתיות לפרקטיקה״

סדרת illuminite מציגה שורה של מנורות לילה למבוגרים ולילדים. כמות האור המופץ הינה כמות אידיאלית ונעימה לחדר חשוך. צריכה מינימלית של חשמל עם נורות לד (5W בלבד) מאפשרת הדלקה רציפה. המנורות מיוצרות בעבודת יד בסטודיו של עמית ביפו, בשילוב עם הדפסות תלת מימדיות, יציקות בטון וחיתוכי לייזר.

התערוכה ננעלה ב- 15.05.2014

עמית סטורלזי צורהלה Illuminite

באפשרותכם לרכוש ממגוון מנורות הלילה בסדרה בחנות המקוונת במחירי התערוכה"13 בצורהלה" 

בתערוכה מציגה קבוצת עיצוב צעירה המורכבת משלושה עשר חברים, שותפים, בוגרי המחלקה לעיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי חולון. הקבוצה פועלת כבית למעצבים עצמאיים היוצרים ועובדים תחת קורת גג אחת. צירוף של שלושה עשר מעצבים שונים, מייצר קשת חומרית, טכנולוגית ורעיונית רחבה ובכך מציעה מגוון רחב של עבודות ושירותי עיצוב.
מהות הקבוצה היא שימור וטיפוח של הכוח והכיף שבעבודה המשותפת הקרובה, שמביאה לעשייה יצירתית ויצרנית ולסביבה מאתגרת ותומכת.

התערוכה ננעלה ב- 28.02.2014

תערוכה 13 בצורהלה


"צינאור - PipeLight בעיצוב הדר יורש" 

הגלריה בצורהלה גאה להציג את תערוכת התאורה הראשונה בגלריה. גופי התאורה בסדרת צינאור עשויים חלקי אינסטלציה של פעם מברזל יצוק, בשילוב אלמנטים בסגנון דו מימדי ממתכת בחיתוך לייזר ובצביעה איכותית בתנור. השילוב של הצינורות הקשיחים, המחברים המתעגלים, תוספות המתכת ההומוריסטיות, כבלי החשמל שמציצים, האהילים הצבעוניים והאור החם הוא שילוב מרגש. המנורות בסדרה קיימות במגוון גדלים ודגמים, החל ממנורות שולחן, דרך מנורות אווירה ועד מנורות סלוניות עומדות וגדולות, כולן ייחודיות ומורכבות בעבודת יד של המעצב הדר יורש.

התערוכה ננעלה ב- 02.08.2013

הזמנה לתערוכת צינאור בגלריה בצורהלהתערוכה צינאור - הדר יורש
"חשיפה: בוגרים 2012" 

הגלריה ב"צורהלה" גאה להציג את "חשיפה: בוגרים 2012", תערוכה המקבצת תשעה פרויקטי גמר של בוגרי תואר ראשון בעיצוב תעשייתי משנקר, בצלאל ו-HIT. כל שנה בחודשי הקיץ מציגים בתי הספר הגבוהים לעיצוב בארץ את יצירותיהם של בוגרי המחזור המסיים במחלקות העיצוב השונות. עבור חובבי העיצוב, התערוכה "חשיפה: בוגרים 2012" חושפת את הפרויקטים שבלטו השנה לקהל הרחב בפעם הראשונה ובמקום אחד.

התערוכה ננעלה ב- 01.03.2013 

ערב הפתיחה חשיפה:בוגרים 2012הזמנה לתערוכה חשיפה: בוגרים 2012
"Radius 1000 - שי ספיר"
 


שי ספיר פרסומאי, יליד הוד השרון, תל אביבי כ 12 שנה. בכל הזדמנות אורז מצלמה, כמה עדשות ויוצא לשטח. דרך עדשתוצד את הסיטואציות בחצר האחורית של תל אביב ומספר את הסיפור דרך המבנים והסגנונות הארכיטקטוניים 

התערוכה ננעלה ב- 29.06.2012 

אירוע פתיחת התערוכה רדיוס 1000 - שי ספיר
הזמנה לתערוכה שי ספיר


"אקו - עולם בטון חדש" - תערוכת הפתיחה

שלושה חברי ילדות פיתחו תערובות חדשניות בבטון ויצרו עולם שלם של מוצרים ויצירות מבטון מכופף, קל, בטקסטורות ובגוונים מיוחדים.
בתערוכה יוצגו ריהוט, כיורים, אריחים, אקססוריז לבית ועוד, הכל בסגנון עיצובי מיוחד וברמת איכות בלתי מתפשרת.

חלל הגלריה שבחנות מהווה במה למעצבים ישראליים ודרך עבורי לתרום לקידום תחומי העיצוב השונים בישראל. תערוכה זו היא פתח לעולם מלא תוכן של צורה, חומר, טקסטורות, יצירתיות ואף הומור. בתערוכה זו תחשפו לתהליכי חשיבה וייצור פורצי דרך, חומרים ישנים-חדשים ואלגנטיות בלתי מתפשרת. 

Eco Elegant Concrete הינה סדנה וסטודיו בוטיק לייצור ופיתוח מוצרים חדשניים מבטון שהוקם ע"י היזמים והמעצבים ליאור סרלין, אדיר זילבר ואלעד גרופי, שגם זכו בתחרות יזמי השנה 2011 של קרן שמש ליזמות צעירה


התערוכה ננעלה ב- 04.02.2012

תערוכת "אקו - עולם בטון חדש"