אורי ניב
דמויות המתכת שלו ודאי מוכרות לכם מאוד - הן מופיעות בבאנר שלי פה למעלה ומפוזרות בין מדפי החנות. זוג היונים, הסקסופוניסט שממתין בסבלנות לעודף שלכם, האיש שכמו ניצל כל פעם מאימת הספרים והזוג שבורח על מנת להציל את חייו מבקבוק היין המאיים, כולם פרי דמיונו של אורי ניב מסטודיו ארטאורי (ארט-אורי). אורי הינו אמן רב-תחומי ובוגר לימודי עיצוב מוצר ואומנות, הוא עוסק בציור ואף בכתיבה וספרו "בגלל שאני עדיין קטן" זכה לפופולריות רבה וכולל את איוריו המקסימים של מישל קישקה. אורי מקדיש כיום את מרבית זמנו לעיצוב ומוצריו שזוכים להצלחה רבה ברחבי העולם מבטאים יותר מכל את המהות של העיצוב הישראלי המודרני המאופיין בחדשנות, מעט חספוס, קריצה והומור, כמו האופי של כל ישראלי ממוצע.

ארטאורי צורהלה
אורי מחפש לחדש איפה שכבר חשבתם שראיתם הכל. בין מוצריו הראשונים ניתן למצוא את תומך הספרים הנופלים עם האיש שכל פעם ניצל מחדש שזכה להצלחה יוצאת דופן בחו"ל ואף חותם את קטלוג העיצוב של
Fred (סטודיו שחלק ממוצריו נמכרים בצורהלה). בין מוצריו החדשים יותר ניתן למצוא את האסיפון – מעמד שולחני לטלפון חכם בצורת האסימון הנוסטלגי, שייחודו בהגבלת הגיל והמוצא של קהל היעד - הצעירים יותר וכאלו שאינם מישראל פשוט לא יבינו מה זה. אז אם זה מייד מזכיר לכם שרוך בנעל כנראה עברתם את גיל ה- 30.

מוצר נוסף מבית ארטאורי שמופיע בקטלוג של Fred הינו פותחן בקבוקי הבירה בצורת סכין גילוח, שהינו דוגמא נוספת להצלחה ולכבוד הרב שרוכשים בעולם לעיצוב ישראלי ואורי ישמח לספר לכם עד כמה. 

בתמונה מוצרים של ארטאורי מדגמנים בצורהלה
מוצרים נבחרים

תומך הספרים הנופלים יחזיק את הספרים שלכם באמצעות אלמנט מתכת נסתר המוכנס לספר הראשון, כך ששלומו של הבחור החביב מובטח לפחות לבינתיים. בזכות זוית התמיכה תוכלו לקרוא בקלות את הכתוב על צדם של הספרים. המוצר עשוי מתכת בחיתוך לייזר וצבוע בתנור.

תומך הספרים הנופלים - הסרטון


Warming candle holder - מעמד נר איש מתחמם
מעמד לנר בדמות איש מתחמם, מפיץ אור רך בחדר ומשרה אווירה
מחממת.
המוצר עשוי מתכת בחיתוך לייזר וצבוע בתנור.


מעמד נר איש מתחמם - הסרטוןWine for your life - מעמד הומוריסטי לבקבוק יין
בבסיס המעמד לבקבוק יין זוג המנסה לברוח מכובד העניינים, עד עתה בהצלחה רבה. המוצר עשוי מתכת בחיתוך לייזר וצבוע בתנור.
Wine for your life


By the Book - תומכי ספרים לפי נושאים

תומכי ספרים לפי נושאים המעוצבים בהתאם לתוכן הספרים הנתמכים, כאשר בין שני חלקי התומך השונים יש אינטראקציה. קיימים תומכים לספרי בישול, ספרי אהבה ורומנטיקה וספרי מתח ופעולה. התומכים עשויים מתכת בחיתוך לייזר וצבועים בתנור.

By the Book

In Treatment - מתקן טישו בטיפול
מתקן טישו מעוצב אותו מניחים על קופסת טישו בגודל סטנדרטי ובן רגע נכנסים לחדרו של הפסיכולוג באמצע טיפול. מוצר הומוריסטי שיצחיק את כל המקנחים ויוסיף עניין לקופסת הטישו שלכם. המוצר עשוי אלומיניום קל וצבוע צביעה איכותית בתנור.

In Treatment

שעון קיר מחוגים דיגיטלי
שעון קיר אנאלוגי-דיגיטלי הומוריסטי שספרותיו מיוצגות על ידי ספרות המופיעות בשעונים דיגיטליים אך המנגנון שלו אנאלוגי לכל דבר. עשוי פרספקס בצבעים שחור או לבן בקוטר של 30 ס"מ.


שעון קיר מחוגים דיגיטלי

שעון קיר מחוגים
שעון קיר אנאלוגי בעיצוב ייחודי ושנון שספרותיו מיוצגות ע"י מחוגי השעון באותה השעה. עשוי פרספקס בצבעים שחור, כתום או כחול ובקוטר של 30 ס"מ.

שעון קיר מחוגים

מעמד לנייר סופג החתול והכלב
מעמד הומוריסטי לנייר סופג התופס את הרגע המותח שבין החתול והכלב. המעמד עשוי מתכת וכולל תחתיות סיליקון לייצוב ולמניעת שריטות. מגיע בצבעים אדום, שחור וכסף וצבוע צביעה איכותית בתנור.

החתול והכלב


אסיפון
מעמד לטלפון החכם בצורת אסימון ענק, עשוי יציקת אלומיניום. מכניס קצת נוסטלגיה לעולם התקשורת המתחדש בתזזיתיות.

אסיפון


מפיון צבע נוזל
מחזיק מפיות שמשתנה בכל פעם ומוסיף צבע לשולחן הארוחה או שולחן הקפה. עשוי מתכת וצבוע בצביעה איכותית בתנור. רעיון למתנה מקסימה למארחים.

מפיון צבע נוזלRazor bottle opener - פותחן סכין גילוח
פותחן בקבוקי בירה מעוצב כסכין גילוח ועשוי מנירוסטה איכותית, כי גברים אמיתיים שותים כשהם מגולחים...


פותחן סכין גילוח - הסרטון


Spare Some Change - כלי מעוצב לכסף קטן
אם יש לכם עודף סקסופוניסט הרחוב יעריך מאוד את המחווה וגם ישמור
לכם על הכסף הקטן. אז לא תפרגנו לנגן רחוב כשהוא בבית שלכם?
המוצר עשוי מתכת בחיתוך לייזר וצבוע בתנור.

כלי מעוצב לכסף קטן - הסרטון
Toothpick dog
– כלב קיסמים
מתקן אחסון והגשה לקיסמי שיניים, כולל כלב נאמן שמחזיק עבורכם (מקל) קיסם בפה המוכן לשימוש מיידי.

Toothpick dog


זוג יונים – פסלוני מתכת
דמויות מתכת של זוג יונים, אותן ניתן להניח על המדף באמצעות בסיס מתכת דק. ניתן אף להבריגן למדף לצורך חיזוק באמצעות קדח קטן בבסיס המתכת. זוג יונים שהתמקמו במדף העליון בצורהלה ולא מוכנות לזוז משם כבר בטח מוכרות לכם מביקורכם בחנות. 

זוג יונים

מחזיק כרטיסי ביקור – מטוס מנייר
מחזיק כרטיסי ביקור הניראה כמו מטוס מקיפולי נייר יהלום במיוחד את שולחן המנהל ויזכיר את השאיפה להגיע גבוה ורחוק יותר. המחזיק מתאים גם לעטים, מהדקים ואביזרי משרד נוספים. מתנה מיוחדת למנהל או ליזם עם חזון.

מחזיק כרטיסי ביקור - מטוס מנייר

שעון קיר אלקטרז
שעון קיר הומוריסטי שספרותיו מיוצגות ע"י קווי ייאוש המציינים את הזמן שחלף. מתאים במיוחד לתלייה במשרד, עשוי פרספקס בצבעים שחור או לבן בקוטר של 30 ס"מ. השעון מגיע עם מנגנון שקט וכיסוי שקוף מעוגל המקנה לשעון מראה מהודר.

שעון אלקטרז


שעון קיר ביס
שעון קיר נטול ספרות עם ביס נגוס שאתם קובעים היכן למקמו. השעון מגיע בשלל צבעים: ורוד, ירוק וכתום. מתאים במיוחד כתוספת צבע למטבח או פינת האוכל. עשוי בטכניקת הדפסת סובלימציה על עץ. קוטר השעון 29.5 ס"מ.

שעון קיר ביס

מתקן לנייר סופג החתול והעורב
מעמד הומוריסטי לנייר סופג אשר מעביר אותנו לרגע לעיירה אירופאית קסומה באמצעות הדינמיקה שבין החתול לעורב אשר על מנורת הרחוב. המעמד עשוי מתכת וכולל תחתיות סיליקון לייצוב ולמניעת שריטות. המעמד מגיע בצבע שחור וצבוע צביעה איכותית בתנור.

החתול והעורב

Inbox
מעמד שולחני לדואר בצורת המכתב של תיבת הדוא"ל. מעכשיו יש לכם סימן מעטפה "אמיתי" לדואר חדש. המוצר עשוי נירוסטה איכותית בחיתוך לייזר.

מעמד מכתבים Inbox


חמסה לעינית הדלת
החמסה המעוטרת נגד עין הרע מודבקת על דלת הכניסה עם מקום ייעודי לעינית ההצצה, המשתלבת לתוך המוצר ומשלימה את עין החמסה. לחמסה דבק דו צדדי בצידה האחורי והיא מגיעה בצבע כחול או כסוף ובשני גדלים.

חמסה לדלת