שרון זיטלבך אדריכלית בוגרת הטכניון הקימה את סטודיו 'בובה בלה' בשנת 2008, לאחר שהיא החליטה שהגיע הזמן לעשות את מה שהיא באמת אוהבת ומתוך התבוננות לתוך עולמם הצבעוני והיצירתי של הילדים. המוצרים, שהם קודם כל שימושיים מאוד, תוכננו לעודד התפתחות מתוך האמונה של שרון שלא צריך להגיד לילדים איך לשחק, אלא פשוט צריך לספק להם קרקע לפעול בתוך עולם הדמיון והיצירתיות שלהם על מנת ליצור משחק מגוון ועשיר.

כל המוצרים מיוצרים בישראל ובהתאם לדרישות התקן הישראלי.מוצרים נבחרים

מיזרן פעלולים
מלבד היותו משטח משחקים מוגן לתינוק בגודל ענק של 125/140 ס"מ, למזרן הפעלולים של בובה בלה עוד מגוון שימושים נוספים, הודות לפטנט ייחודי המאפשר קיפול המזרן באופנים שונים וחיבורו ע"י סקוצ'ים, כך שהוא יכול להפוך למנהרה או אוהל בקיפול אחד. המזרן מתקפל לגודל של 47/62 ס"מ והוא קל לנשיאה בזכות ידית הנשיאה. המזרן עטוף בבדי 100% כותנה נעימים וכביסים ומיוצר בארץ ובתוכו מילוי של ספוג איכותי בעובי 3 ס"מ. המזרן מגיע עם דוגמאות בגוונים של ורוד, ירוק או כחול.
תופסן מעוצב למוצץ
התופסן מורכב מקליפס פלסטיק או מתכת איכותי לבחירתכם, בטיחותי לשימוש על בגד התינוק, נתפס חזק ואינו נתלש בקלות. הקליפס מחובר לסרט בד רחיץ בשלל עיצובים מדליקים הנוח לניקוי במגבונים או בכביסה ידנית במים פושרים.  אורך הסרט 21 ס"מ בהתאם לדרישת ת"י. 
 
תופסן מעוצב למוצץ


שמיכת קיץ
שמיכת קיץ דו שכבתית מלטפת ואיכותית המעוצבת משלושה גוונים של בדי 100% כותנה. מידות השמיכה: 75/90 ס"מ והיא ניתנת לכביסה במכונה ב 30 מעלות. השמיכה מגיעה עם דוגמאות בגוונים של כחול וורוד.


שמיכת קיץ
מתוך ה
אני מאמינה של בובה בלה ...

"בובה בלה. כך קראו לבובה הראשונה שלי, שקיבלתי בגיל שלוש מהדודים בפריס,
 בובה מיוחדת שידעה ללכת ולשיר בצרפתית. משהו שאז, לפני שלושים ומשהו שנה, היה חדשני ונדיר. 
היום, השווקים מלאים בבובות כאלה. הילדים שלנו כבר שבעים מצעצועי פלסטיק מצפצפים ומהבהבים. היום, אנחנו מחפשים משהו אחר. בעל ערך מוסף..."


כרית פילפילים
כרית ארוכה ורכה שיכולה לשמש למגוון שימושים: מגן ראש למיטה ולשידת ההחתלה, תמיכה לתינוק בזמן הנקה וכמובן למשחק והנאה, כאשר בקצות הכרית פילפילים בעלי אזניים רכות למישוש ומשחק ועל החדק ניתן לתלות את המוצץ. הכרית באורך 2 מטר ובגוונים של כחול או ורוד עם מילוי אקרילן וניתנת לכביסה במכונת הכביסה. 
כרית פילפילים

ספר שחור לבן לתינוק
ספרון בד רך לתינוק, מאויר בשחור לבן באיורים המעניקים לתינוק גירוי חזותי ומפתחים את יכולת המיקוד. הספרון מתאים במיוחד לגילאים 0-3 חודשים בשלב בו מערכת הראייה מתפתחת.

הספרון מעוטר בסרטי בד היוצרים גירוי תחושתי ומסקרנים למגע והם מעודדים את התינוק להושיט יד ולמשש ועל ידי כך מפתחים את המוטוריקה העדינה. הרכב הבד: 90% כותנה ו10% ליקרה, מילוי ספוג 1 ס"מ. ניתן לקשור לעריסה או לעגלה באמצעות סרטי הקשירה. ניתן לכביסה ביד במים פושרים, ייבוש בתליה ואין לגהץ את הסרטים. 

ספרון שחור לבן

סינר הנקה - Lucky Cover
סינר הנקה עם קשת המאפשרת לך לשמור על קשר עין עם תינוקך בעת ההנקה ומאפשרת מעבר אויר פנימה. בובת המזל לאקי פיש תמשוך את תשומת ליבו של התינוק ותשאיר אותו רגוע ונינוח מתחת לסינר במהלך ההנקה. ובנוסף סימנית הנקה תזכיר לך באיזה שד הנקת לאחרונה. לסינר כיס קדמי מעוצב לאחסון מוצץ או רפידת הנקה. מיוצר מבדים איכותיים 100% כותנה וניתן לכביסה ביד בטמפרטורה של 30 מעלות וייבוש בתליה. הסינר מגיע בדוגמאות בגוונים של כחול, תכלת וורוד.

סינר הנקה