מוצרים שישדרגו לכם את העיצוב בבית

לעיתים מספר תוספות עיצוביות קטנות עושות את ההבדל ומשדרגות את עיצוב החדר או הבית, ובמקרה הזה ארבעה מוצרים שיעצבו לכם את הסלון, המטבח, חדר האמבטיה וחדרי השינה בלי הרבה מאמץ ובעלות כספית נמוכה.שעון המניפה – Manifold Clock  (חדש!)
שעון המניפה הוא פריט עיצובי יוצא דופן בזכות הרעיון הייחודי שבבסיסו - שעון המציג את הזמן בתלת מימד באופן מרהיב המשתנה לפי תנועת המחוגים. 
Manifold Clock - Studio Veצמד 
המחוגים מחובר באריג פולימרי דמוי נייר המגיע בארבע דוגמאות שונות, כאשר קריאת השעה נותרה כרגיל - החלק הארוך של המניפה מציג את הדקות והחלק הקצר את השעות. השעון הופיע במספר תערוכות עיצוב וזכה לחשיפה ושבחים רבים בכל העולם, אך רק לאחרונה הוא הבשיל לידי מוצר שאתם יכולים לרכוש ולתלות בבית ליצירת מראה מרהיב וייחודי עם נינוח חדשני של תערוכות העיצוב הגדולות בעולם ובהשקעה קטנה. השעון עוצב ע"י צמד מעצבי המוצר בן קלינגר ושי כרמון מ- Studio Ve התל אביבי.
ה
מוצר מיוצר בישראל.
שעון המניפה Studio Ve - הסרטון

"מיכסה" – מיכסה מעוצב לפתח בקרת המים (חדש!)
פתרון מעוצב לפתח בקרת המים (הביוב) בחדרי האמבט והשירותים. "מיכסה" מיוצר בישראל בגודל סטנדרטי המתאים למרבית הפתחים ומודפס בצבעים מיוחדים העמידים בפני כל חומרי הניקוי לרבות אקונומיקה. ניתן להשיג את "מיכסה" ב-48 עיצובים בסגנונות שונים, קלאסיים, מודרניים וגם אתניים, כך שתוכלו לבחור מה מתאים לעיצוב אצלכם בבית (בתמונה רק חלק קטן מהדוגמאות). "מיכסה" מבית "בריזה" עוצב על ידי המעצבת טיבה ליבנה שמאמינה שלאחר שהשקעתם אלפי שקלים בעיצוב חדר האמבטיה ובחרתם את הקרמיקה הטובה ביותר אין יותר סיבה להתלבט בין מכסה פלסטיק בז', אפור או כסוף. עכשיו גם באמבטיה אפשר להוסיף נגיעה עיצובית עם אמירה שתשדרג את מראה הרצפה בהשקעה מינימלית. המוצר מיוצר בישראל.


מיכסה
מדבקות קיר נישה
באמצעות מדבקות "נישה" תוכלו בקלות רבה ובעלות נמוכה להפוך את הקיר הריק לקיר מעוצב ואומנותי בעל אשליה של נישה אמיתית. מדבקות נישה הינן מדבקות ייחודיות המיועדות לחדרי ילדים ותינוקות, חדרי מגורים, משרדים וכו'. מדבקות נישה מהוות תחליף לתמונות, כרזות, או "גומחות גבס". למדבקות דבק מיוחד אשר מאפשר להדביק ולהסיר אותן מספר פעמים ולשנות את השילובים. ממציא הפטנט אילן כנר. המוצר מיוצר בישראל.


מדבקות קיר נישה

עציצי כרית של סטודיו ליבל
רעננו וחדשו את עיצוב הפנים שלכם על ידי שילוב של עציצים עם טקסטיל ביתי בטקסטורות וצבעים שונים. כריות העציצים של "ליבל" עשויות מבדים עבים באיכות גבוהה בשילוב עם בדים עמידים במים, אשר קל לנקותם וניתן אף לכבסם, לאחר ששולפים את מיכל הפלסטיק הפנימי. העציצים נמכרים במספר גדלים, כאשר הגדול ביותר יכול לקשט את פינת החדר וניתן אף להניחו על הרצפה, והעציצים הבינוני והריבועי הקטן יכולים להוסיף צבע על מדף, שולחן או שידה. ניתן להזמין את גודל הכרית הרצוי במגוון שילובי צבעים, במידה והשילוב הרצוי אינו במלאי שבחנות. המוצר עוצב ע"י צמד מעצבות המוצר נתנאלה דניאל ופזית יהלומי בוגרות בצלאל, ומיוצר בישראל.