עיצוב אקולוגי


טביעת רגל אקולוגית הינו מונח שתופס היום תאוצה יותר ויותר בתיאור ההשפעה והדרישות שלנו מהסביבה. למעשה ככל שאנו מצליחים להקטין את טביעת הרגל שלנו ככה אנו מיטיבים עם הסביבה ובעצם עם עצמנו והדורות הבאים. בתחום העיצוב ישנה פריחה של מוצרים הנובעים מחשיבה אקולוגית או שבתהליך ייצורם מתבצעים תהליכים שמטרתם הקטנת הנזק הסביבתי. בעידן של מודעות סביבתית לא חייבים לוותר על העיצוב אלא להיפך - ניתן לחבר בין העולמות ולקבל מוצרים מעוצבים ואקולוגיים כמו אלו שלפניכם 

שמאפשרים לכם להתחיל לעשות שינוי!
אסיף - שקיות אקולוגיות
אסיף - שקיות אקולוגיות
 (חדש!)

שקית אסיף נוצרה על מנת להחליף את שקיות 
הפלסטיק לירקות ופירות. הידעתם כי 2,000,000,000 שקיות פלסטיק למזון טרי המזהמות את הסביבה נצרכות בישראל בכל שנה! שקית אסיף מאפשרת לכם להתחיל להשפיע, על ידי החלפת שקיות הניילון בשקיות אסיף. ניתן למיין, לשקול, לשטוף ולאחסן בהן את הירקות והפירות בשימוש אחד רציף. שקית אסיף אחת מחליפה אלפי שקיות ניילון שאינן מתפרקות בטבע, ובנוסף בזכות העובדה שניתן לכבסה היא גם יכולה לשמש אתכם למשל לכביסה של פריטים קטנים במכונת הכביסה. מארז אסיף כולל 3 שקיות רשת איכותיות בגודל 30/35 ס"מ, כל שקית שוקלת 30 גרם ונושאת עד 4 ק"ג.   
 
שקית אסיף נהגתה ועוצבה על ידי המעצבת מעיין זוהר ומיוצרת בישראל.


אסיף - שקיות אקולוגיות

       

Baggu - תיקים אקולוגיים (חדש!)

מותג התיקים האקולוגיים Baggu מציג תיקים רב פעמיים צבעוניים ואיכותיים, המחליפים את שקיות הניילון ומאפשרים לכם מגוון שימושים, בעידן בו מודעות לשמירה על איכות הסביבה לא סותרת הנאה מעיצוב ואופנתיות. תיקי Baggu הם כיום מהמותגים הכי חמים בניו יורק בזכות הנוחות והצבעוניות שלהם, ועכשיו אתם יכולים לקנות אותם קרוב לבית. מלבד העובדה שתיקי Baggu חוסכים שקיות ניילון, הם עשויים מכותנה ממוחזרת ותיק הפאוץ' הקטן נתפר משאריות חומר של התיקים הגדולים. בנוסף תיקיBaggu  מיוצרים בתנאי סחר הוגן. בצורהלה תוכלו למצוא מספר דגמים:

תיק רב פעמי של חברת  BAGGU
התיק קל, אופנתי ונוח לשימוש. מתאים לקניות, לחדר כושר, לים או סתם משהו לזרוק אליו את הארנק והמפתחות כשהולכים לשבת בבית קפה. ניתן להחזיק ביד או על הכתף. מגיע ארוז בפאוץ' קטן תואם ובמגוון צבעים.

תיק גב מכותנה ממוחזרת מבית   BAGGU
התיק נוח לשימוש, קל, מתכבס בקלות ובעיקר מכיל הכל, מלפטופ וספרים ועד לכל דבר אפשרי שתצטרכו צמוד אליכם כשאתם מחוץ לבית.

תיק צד מכותנה ממוחזרת מבית  BAGGU
התיק נוח לשימוש, קל, מתכבס בקלות ויכול להכיל כל דבר אפשרי שתרצו אתכם במהלך היום .ניתן להחזיקו ביד, על הכתף או באלכסון על החזה.

Baggu Bag