הדר גליק - שישה

צורהלה גאה להציג את האגרטלים החדשים והמקוריים, פרי עיצובה של הדר גליק, בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי חולון HIT.
בעיתוי מיוחד לחג תוכלו לרכוש בצורהלה את אגרטל "סדק" ואגרטל "יחיד-רבים", מתוך סדרת האגרטלים "שישה" של הדר גליק.

אגרטל "סדק" (מימין בתמונה) מיוצר בתהליך ייצור תעשייתי אשר בסופו מתרחשת מניפולציה ידנית ליצירת הסדק, כך שכל פתח ייחודי ושונה מאגרטל לאגרטל. למעשה באגרטל זה סידור הפרחים הינו ייחודי בשל העובדה שהפתח העליון של האגרטל סגור, ובמקומו את הפרחים מסדרים כמציצים מתוך הסדק, מה שמעניק לאגרטל נראות יוצאת דופן וייחודית.

אגרטל "יחיד רבים" מיוצר אף הוא בתהליך ייצור תעשייתי אשר בסופו נפער חריץ רוחבי בצידי האגרטל ומופעל לחץ קל לקיפול חלק מדופן האגרטל, וכך נוצר "כיס" נבדל שמאפשר לסדר את זר הפרחים באופן מיוחד ומסקרן.

חדי העין ובעלי הזכרון הטוב מבינכם ודאי יזהו את העיצוב - האגרטלים המרשימים הוצגו בתערוכה "חשיפה: בוגרים 2012" שהוצגה בגלריה שלי וננעלה במרץ 2013 ומשכו תשומת לב והתעניינות רבה. העיצוב הנוכחי הינו פיתוח של האגרטלים שהוצגו בתערוכה ועוצבו במסגרת פרויקט הגמר של המעצבת.


הדר גליק שישה - צורהלה
צילום: הגר ציגלר ו"צורהלה"

למידע נוסף והזמנות מיוחדות: info@zurala.co.il


קצת על פרויקט הגמר של הדר גליק והמקור ההשראתי לעיצוב האגרטלים:

"זיכרון" הינה סדרה של שישה אגרטלים העוסקים בזיכרון ואובדן. כל אחד מהאגרטלים נותן דגש על אלמנטים שונים, ביניהם ריטואלים של זיכרון, פעולות יומיומיות, סידורי פרחים, חומריות, חפצים ובעיקר רגש קולקטיבי ואינדיווידואלי כאחד. 
אגרטל ה"סדק" מיוצר בתהליך שמסתיים במניפולציה ידנית אשר מקנה פתח ייחודי ושונה מאגרטל לאגרטל, חותם אישי שנשאר בו מהתהליך התעשייתי. כפי שמגדירה הדר "כך גם אנחנו, תוצר ו-DNA של קרובינו. לנצח יישאר בנו חותמם של הסובבים אותנו". המטרה העיצובית והרגשית: לתת לאנשים ומכריהם ביטוי לזיכרון יקירם בביתם, מבלי לעשות זאת בצורה מוחצנת או ברורה מאליה.
אגרטל "יחיד רבים" מאפשר למתייחד עם הזכרון רגע של אתנחתא בעת סידור הזר ומתן תשומת לב מיוחדת לאדם החסר, אשר לו כמו מוקדש הפרח המוצב ב"כיס" האגרטל.