Joseph Joseph


קצת על המותג...

האחים התאומים הבריטים ריצ'רד ואנתוני ג'וזף ייסדו את המותג Joseph Joseph בשנת 2003 כשהם משלבים את ניסיונם בעיצוב מוצר וניהול עסקים – אנתוני למד עיצוב תעשייתי בסנט מרטין בעוד שרי'צרד למד מנהל עסקים בקיימברידג'.

מתוך התמחות באביזרי מטבח עכשוויים, ג'וזף ג'וזף הינו כיום מותג בינלאומי מוביל אשר קיבל הכרה בזכות מוצרים חדשניים ומעוצבים וכיום אחד המותגים הצומחים במהירות בתחום האביזרים למטבח.

היכולת הייחודית של האחים לשלב צורה עם שימושיות הביא להם הכרה בינלאומית ומספר פרסים בינלאומיים.


מוצרים נבחריםOvi™ Salt and Pepper Pinch Pots (חדש!)
העיצוב הייחודי שמזכיר חלוקי נחל וגם קצת אותי :) הופך את כלי ההגשה למלח ופלפל גס לתוספת המעוצבת שתשדרג לכם את שולחן האירוח. בזכות מנגנון הסגירה הם נשמרים אטומים כך שהמלח והפלפל יישמרו ללא ליכלוכים כל מה שנותר לכם לעשות הוא לסובב את החלק העליון לפתיחה רחבה אשר מאפשרת שליפת קמצוץ מלח גס או פלפל באמצעות האצבעות. כלי ההגשה כמובן מגיעים יחד עם  מגש התואם.

לניקוי יש להשתמש במטלית לחה. המוצר עוצב ע"י מיכאלה דורפל עבור המותג ג'וזף ג'וזף.

כלי למלח פלפל גס Joseph Josephכלי למלח פלפל גס Joseph Josephכלי למלח פלפל גס Joseph JosephAdjustable Rolling Pin
המערוך המתכוונן מאפשר סוף סוף לשלוט בעובי הבצק ללא ניחושים. המערוך מגיע עם סט של שלושה דיסקיות הניתנות להסרה שמאפשרות להגביה את המערוך מהמשטח לפי הצורך ולקבל בצק בעובי של 2 מ"מ, 6 מ"מ או 10 מ"מ. הפיצה שלכם מעולם לא הייתה דקה יותר והפעם תוכלו להבטיח שהבצק בעובי אחיד והפיצה בקוטר הרצוי בזכות סימוני האורך החרוטים על העץ.

את מוט העץ יש לשטוף ביד ולייבש על משטח ייבוש, הדיסקיות ובורג הסגירה בטוחים להדחה במדיח כלים.

מערוך מתכוונןמערוך מתכוונןמערוך מתכוונן

 

Rotary Peeler
קולפן שלושת הלהבים הקומפקטי מכיל למעשה 3 קולפנים שונים במוצר אחד ומעוצב. הקולפנים עשויים מנירוסטה איכותית, הסכינים חדות כתער ומוגנות ע"י בית הפלסטיק הסיבובי שגם ננעל ע"י לחיצת כפתור. פשוט בחרו את הלהב שאתם רוצים ע"י סיבוב הכפתור: סטנדרטי, משונן האידאלי לעגבניות או ג'וליאן האידאלי למלפפונים. הקולפן יאפשר לכם לקלף גם את הירקות הקשים ביותר והוא אף כולל תוספת המאפשר להסיר את העיניים שגדלות לתפו"א.

ניתן לפתוח את כיסוי הפלסטיק לניקוי קל ומהיר, המוצר בטוח להדחה במדיח הכלים.


קולפן שלושת הלהביםקולפן משונן לעגבנייהקולפן שלושת הלהביםקולפן ג'וליאן למלפפון

 

Square Colander
מסננת מרובעת בעלת ידית מאפשרת לכם להחזיק אותה ביד אחת ולסנן בקלות פירות וירקות ואפילו פסטה. ניתן אף להניח אותה בכיור ובזכות הפינות המרובעות שלה ניתן לרוקן את תוכנה בית קלות. המבנה של חורי המסננת מאפשר סינון מהיר של המים ובזכות המבנה המרובע היא נוחה לאחסון.

המסננת מגיעה ב-2 גדלים: קטן בצבע אדום וגדול בצבע סגול.
המסננת בטוחה להדחה במדיח הכלים.

מסננת מרובעת מסננת מרובעת לפירותHandsOn
קערת סלט עם כפות סלט מובנות

הייחוד של הקערה הינו בכך שהכפות מובנות בתוכה בהתאמה מושלמת

עשויה מ- 100% מלמין ומהווה פתרון מגניב ופרקטי לאירוח בבית וגם בחוץ

הקערה והכפות בטוחים לשטיפה במדיח הכלים

             
Rinse&Chop™
לוח חיתוך עם צירים שהינו פטנט ייחודי של החברה, כשהוא מקופל הוא יוצר מסננת מצד אחד ומגלשה מהצד השני. מקפלים בפשטות עד לנעילה של הלוח לצורך שטיפה של ירקות, פותחים ומשטחים את הלוח לחיתוך ומקפלים שוב על מנת לשפוך הכל לקערת הסלט, לסיר או למחבת. ללוח מסגרת עשויה גומי המונעת מהלוח להחליק ונעימה למגע ידיים ואף ניתן לתלות את הלוח על וו.
לוח החיתוך בטוח להדחה במדיח הכלים.
Our Nest™
אוסף קערות וכלי מדידה צבעוניים פרקטיים שחוסך מקום רב במטבח וכולל קערות ערבוב, כפות מדידה, מסננת ונפה (מסננת צפופה). העיצוב הייחודי מאפשר לערום את הכלים יחדיו כך שהם תופסים מקום מינימלי אך מוסיפים המון צבע למטבח.

בערכת ה- 8 חלקים אותה ניתן להשיג בצורהלה, סט הכלים הבאים:

4 כפות מדידה בגדלים נפוצים
קערת ערבוב קטנה עם משפך
נפה לקמח או אבקת סוכר
מסננת
קערת ערבוב גדולה (קערת סלט)

כל החלקים בטוחים להדחה במדיח כלים


Scoop™ Colander

הכף מסננת השימושית מאפשרת באופן פשוט ומהיר לשלוף ולסנן מאכלים שונים ישירות מהסיר או מהתבנית. מעולה לשימוש בטיגון עמוק כך שאין יותר צורך לנקז את הנוזל הרותח מהסירים הכבדים על מנת לשלוף את האוכל המבושל או המטוגן. הכף כמובן יכולה לשמש ביום יום גם ככלי עזר להגשה.

הכף מסננת מגיעה בשלושה צבעים: אפור, ירוק וסגול (חדש) ובשני גדלים והיא כמובן בטוחה להדחה במדיח כלים

כף מסננתככף מסננתכף מסננת - ירוק


 
למידע נוסף באתר החברה: http://www.josephjoseph.com