"מניקה" היא הבמה המרכזית להנקה ולנשים לאחר לידה. בפורטל תוכל כל יולדת למצוא את כל מה שהיא צריכה. את בהריון? נפלא. זה בדיוק הזמן להכין את עצמך לשלב שלאחר לידה, להנקה ולכניסה זורמת וחלקה לאמהות.

את הפורטל "מניקה" הקימה אושרית גור, שהרגישה שבדיאלוג שבין חלום האם האידיאלית למימושו בפועל היא חוותה ,לצד תחושת סיפוק והגשמה, גם רגעי תסכול, ייסורי מצפון ולא פעם גם תחושת החמצה. חוויותיה אלה הביאו אותה לעזוב את מקום עבודתה לטובת הקמתה של חברה שתתמוך בנשים לאחר לידה ובאמהות המעוניינות להניק. "מניקה" הוקמה כדי להפוך את חווית האמהות הראשונה למעצימה, באמצעות שפע עזרה וטיפים שיוכלו לסייע ליולדות הטריות. 

ב"מניקה" מאמינים שעם הערכות נכונה כל אחת יכולה להצליח להניק בדיוק כפי שהיא מתכננת, בהנאה ובפשטות, וגם לעבור את שלב הפסקת ההנקה בקלות, בזמן ובאופן שמתאימים לה ולתינוק. פורטל "מניקה" נולד מתוך אהבת הנושא וחשיבותו ,כי זו המטרה של ניקה: ללוות אותך - האם המניקה - תוך הקשבה לדרכך האישית ודאגה מירבית לבריאותך, בריאות התינוק ועתידכם.

כמו כן, "ניקה" מעצבת ומייצרת ליין של אקססוריז ומתנות לאימהות לאחר לידה אותם תוכלו למצוא בצורהלה.


מוצרים נבחרים

שכמיית הנקה

שכמיית הנקה עם הקפוצ'ון למראה מסתורי, המסתירה אותך היטב מכל הכיוונים, כולל מאחור! מעניקה לך ולתינוקך חוויית הנקה אינטימית ונינוחה. השכמייה כוללת את פטנט הקשת, המאפשרת לך לשמור על קשר עין עם תינוקך בעת ההנקה. לשכמייה כיס קדמי לאחסון רפידות הנקה והיא מגיעה ארוזה בתיק מעוצב, לאחסון נוח וסטרילי.
השכמייה עשויה בד 100% כותנה איכותי ואוורירי ומגיעה בצבעים סגול, ורוד, אפור ותכלת עם איורים שונים ומקסימים.


שכמיית הנקה

צמיד הנקה "ניקה"

צמיד הנקה "ניקה" מעניק לך את האפשרות לעקוב אחר זמני ההנקה שלך (או האכלה מבקבוק) בפשטות, נוחות וסטייל. במקום לנסות לזכור מתי ובאיזה צד הנקת (משימה אחת יותר מידי לאם הטרייה...), או לנהל רישומים - פשוט ענדי את צמיד ההנקה וסמני בעזרתו את המידע החשוב לך ביותר בתקופה זו. על הצמיד חרוטים מספרים המייצגים את השעות והדקות, ובעזרת 2 חרוזי הכסף הפרחוניים הנעים על גבי הצמיד תוכלי לסמן את שעת ההאכלה האחרונה. לסימון צד ההנקה – העבירי את הצמיד מיד ליד. הצמיד מחומר דמוי עור, נסגר באמצעות אבזם כסף ומגיע בצבעים כחול, צהוב, לבן או אדום.

צמיד הנקהצמיד הנקה מבד "ניקה"

צמיד הנקה "ניקה" מעניק לך את האפשרות לעקוב אחר זמני ההנקה שלך (או האכלה מבקבוק) בפשטות, נוחות וסטייל. במקום לנסות לזכור מתי ובאיזה צד הנקת (משימה אחת יותר מידי לאם הטרייה...), או לנהל רישומים - פשוט ענדי את צמיד ההנקה וסמני בעזרתו את המידע החשוב לך ביותר בתקופה זו. על הצמיד חרוטים מספרים המייצגים את השעות והדקות, ובעזרת 2 חרוזי הכסף הפרחוניים הנעים על גבי הצמיד תוכלי לסמן את שעת ההאכלה האחרונה. לסימון צד ההנקה – העבירי את הצמיד מיד ליד. הצמיד עשוי בד, נסגר באמצעות סקוצ' ומגיע בצבעים אפור, סגול, תכלת וורוד.

צמיד הנקה מעוצב"ניקה הוק"   

זוג מתלים פרקטיים המתחברים בקלות לכל עגלה ומשמשים לנשיאת תיקים, שקיות שופינג, ועוד... המתלים מתחברים באמצעות סקוצ'ים, מתאימים לכל מגוון העוביים של ידיות העגלות ואינם מפריעים לקיפול העגלה. במידת הצורך ניתנים להסרה בקלות ובמהירות. השימוש בשני ווים מאפשר יצירה של חלוקת משקל מאוזנת על העגלה.ניקה הוק"חכמת האימהות"  

כל הסודות של "ניקה" לאמא הטרייה ב-60 קלפים המגיעים בתוך קופסה מהודרת. הקופסה מכילה קלפים מעוצבים ובהם סדרת קלפים סגולים עם מידע פרקטי ליולדת הטרייה בנושאי הנקה, טיפול בתינוק, תזונה נכונה לאחר לידה ועוד, שהופכת כל אחת לאמא בקלי קלות. סדרת הקלפים הירוקה שבמארז תעניק ליולדת חומר למחשבה וחיבוק של חברה תומכת. הערכה כוללת גם מתנה: שני מגנטים להצמדת קלפים נבחרים למקרר או לדלת הכניסה לבית.

מומלץ בחום כמתנה מקורית ומעשירה ליולדת. 

חכמת האמהות