שני מוצרים בעיצוב ישראלי מקורי

עיצוב מקורי הוא עיצוב עם מעוף, עיצוב שלוקח את המוצר המוכר צעד אחד קדימה ומביא אותו למקום חדש, זה גם עיצוב שמחבר בין עולמות ויוצר עולם חדש מישן המעניק למשתמש חוויה קצת אחרת.Fragile Shaker / סטודיו קאהן
הרגע שלפתם אותו בעדינות ראויה מהקופסא, אתם מחזיקים אותו בשתי הידיים – רעש קל של פיצוח נשמע בחלל האוויר... מתי בפעם האחרונה יצא לכם לשבור משהו ועוד בכוונה? גלו את המוצר שנוצר מתוך השבירה בדמות סט המלחייה והפלפלייה מקרמיקה, מלאו אותם ותיהנו מהשימוש המשולב בזיכרון היצירה של המוצר.

עיצוב ישראלי מקורי הוא כזה המעניק למשתמש חוויה חד-פעמית, דרך חדשה להתבונן על הדברים. המלחייה והפלפלייה ששברתם הם בעיצוב ייחודי שיש רק לכם בעולם וטביעת האצבע שלכם נמצאת בהם. זו בהחלט יצירה ישראלית אותה ניתן להעניק לחברים ומשפחה בחו"ל וכך לאפשר גם להם לחוות את הזיכוך שבשבירה לשם השימוש. מחקרים כבר הוכיחו שבחיים חשוב לאסוף חוויות...

עיצוב ישראלי המיוצר בישראל של המעצבים בועז ומיי קאהן.  http://www.studiokahn.com/mmm.php


 

Fragile  Fragile
Fragileפנקס חותמות / ב.ש. גוטסגנדה

מכירים את התחושה של חזרה בזמן? לרגע העולם נצבע בגווני ספיה או שחור לבן ואנחנו נישאים על כנפי הדמיון לתקופה שבה למספרי טלפון עוד היו 5 ספרות, המילים בדפוס הורכבו מאותיות שנוצרו אחת אחת והאנגלית עוד שלטה בכיתוב, לא בגלל השם הלועזי אלא כי כך היה נהוג. בית המלאכה של ב.ש. גוטסגנדה פועל משנת 1921 וממשיך גם היום לייצר חותמות ע"י הדור השלישי במשפחה, אומנים של אותיות. באמצעות חומרים שונים אשר שימשו בעבר לייצור בשיטות הישנות והמסורתיות מיוצרים כיום פריטים שונים ומעוצבים. בצורהלה תוכלו למצוא את הפנקסים המקסימים של גוטסגנדה עם הניחוח המיוחד של פעם, העשויים מחומר ששימש בעבר להכנת חותמות בבית הדפוס, ומעוטרים בהטבעות של חותמות ישנות מהאוסף הענק של בית המלאכה.

עיצוב ישראלי מקורי המיוצר בישראל הוא גם היכולת להחיות מחדש את ההיסטוריה, וזה מה שעושה ניצה בבית המלאכה המשפחתי הישן בת"א.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002455543467

גוטסגנדהגוטסגנדה
גוטסגנדה