סטודיו Other:Wise חושבים אחרת 

אמונתם של צמד המעצבים הילי לזרוב ורועי קדרנל בחדשנות ובפנטזיה, חיברה ביניהם והובילה אותם לכדי הקמת סטודיו Other:Wise, שבו הם מציעים הצצה לעולמם ההומוריסטי באמצעות ייצור פריטי עיצוב מלאי השראה ומעוף.
 

הילי ורועי

סטודיו Other:Wise לעיצוב מוצר ועיצוב פנים נולד והתפתח מתוך אמונתם, שאיפתם, רצונם, ותשוקתם של המעצבים הצעירים הילי לזרוב ורועי קדרנל ליצור בדרך אחרת. על פי השקפת עולמם, הצורך הבסיסי שלנו כבני אדם להרגיש מיוחדים וייחודיים מוביל אותנו למציאת דרכי ביטוי חדשות בעיצוב וגם בארכיטקטורת פנים. הקו הקונספטואלי שמנחה את שפת העיצוב של סטודיו Other:Wise, הינו יצירת אלמנטים דקורטיביים ששילובם בחלל מעוצב יהווה אובייקט מגרה מחשבה, בעלי שפה ייחודית, אינטליגנציה ו"סקס אפיל". ברצונם לייצר חוויה עתידית ומתמשכת של השפעת האלמנט העיצובי על האווירה הייחודית שהוא מוסיף לחלל.מוצרים נבחרים


מתלה אטב - WALL:CLIP

מתלה בצורת מהדק נייר משרדי הנותן פרשנות ושימוש חדש לאותו פריט מוכר ומספק קריצה לחלל העבודה הרשמי והרציני לרוב.
המתלה עשוי פלדה מכופפת וצבועה בתנור.


ההשראה: מהדק משרדי
לדברי המעצבים: "רצינו להעניק פרשנות חדשה למוצר כל כך מוכר מסביבת העבודה המשרדית השגרתית – מהדק משרדי – כזה שמאגד לנו ניירת ומחשבות, ולפעמים אפילו מוציאים עליו את התסכול. המטרה היא שבכניסה למשרד ירגיש העובד או הלקוח את המעוף המחשבתי ואת חוש ההומור ההופך את האווירה הרשמית לקלילה יותר". 

גודל: 30/6.5 סנטימטרים 
ניתן להשיג בצבעים: שחור, אדום, אפור וכחול  קערת טבעות - RING:VASE

קערת טבעות ברזל מיוצרת בחיתוך בלייזר וצבועה צביעה איכותית בתנור. עיצובה של הקערה נועד על מנת לגרות את העין של המתבונן תוך כדי הדגשת התנועה הויזואלית של טבעות הברזל השונות בצורה זורמת ונקייה.  

ההשראה: דינמיות של אובייקטים עגולים
לדברי המעצבים: "רצינו לתת ביטוי לצורה העגולה שנתפסת כמקובעת על ידי הענקת אפקט של תנועה דינמית לכל מי שמתבונן בפריט מנקודות שונות. המטרה היא שהצבת הקערה בבית תיצור תחושה של דינמיות".


גודל: 40 ס"מ 
ניתן להשיג בצבע שחורתומכי ספרים בדמות קרנפים - BOOK:RHAINO

תומכי הספרים בדמות קרנפים מוסיפים קצת הומור וזיקה לטבע גם לספריה הביתית שלכם. מקור ההשראה ליצירת תומך הספרים הם הקרנפים הפראיים שבאפריקה. המוצר עשוי מלוח מתכת מכופף הצבוע בתנור.

תומך ספרים קרנפים

ניתן להשיג בצבעים שחור ואדום.תומכי מדף בדמות איילים - DEER:SHELF

תומכי מדף דקורטיביים בצורת איילים המשדרגים כל מדף ומוסיפים זיקה לטבע לסלון או למשרד שלכם.
הפריט עשוי מתכת בחיתוכי לייזר, מכופפת וצבועה בתנור.
תומך ספרים בדמות איילים

ניתן להשיג בצבע שחור.אוגדן מסמכים ומעמד מגזינים -  MY:DOCUMENTS  

אוגדן מסמכים וניירות המשמש גם כמעמד עיתונים מקורי בהשראת תיקית המסמכים המוכרת לכולנו משולחן העבודה של המחשב הביתי. 
הפריט עשוי מלוח מתכת מכופף הצבוע צביעה איכותית בתנור.
MY:DOCUMENTS

ניתן להשיג במספר צבעים: צהוב, לבן מט וברזל חשוף


מידע נוסף באתר הסטודיו: http://www.other-wise.co.il/