לעיתים מספר תוספות עיצוביות קטנות עושות את ההבדל ומשדרגות את עיצוב הסלון, המטבח, החדרים והאמבטיה בלי הרבה מאמץ ובעלות כספית נמוכה. לא תמיד יש לנו תקציב לשיפוץ או לצביעה יקרה אך הרבה פעמים תוספות קטנות כמו מדבקות קיר ומתלים ימשכו את תשומת הלב, יוסיפו לתחושה של ביתיות בדירה שכורה ויצליחו לחדש חדר מקלחת מיושן מבלי לשבור קירות. 

טיפ לעיצוב הבית: בוחרים קיר מרכזי או עמוד, מדביקים 3 מדבקות נישה בעיצוב מתאים, ספרים או אגרטלים עם פרחים בהתאמה לסגנון החדר והצבעים. במקרה של עמוד בולט לעיתים לא תרצו לקשט אותו אך מתלה בעיצוב קו הרקיע עם מתלים בולטים או שעון תלת מימד יוסיפו נקודה עם צבע ובליטתם התלת מימדית מעבר לעמוד תיצור עניין ותמשוך את תשומת הלב.

טיפ לעיצוב האמבטיה: בוחרים דוגמא של מיכסה וטייל ארט מבית טיבה דיזיין שאוהבים, מחליפים את פתחי הביוב, פתח הניקוז בפתחים מהדגם שבחרתם, מקשטים את אריחי הקרמיקה באמצעות מדבקות "טייל ארט" תואמות ומחדשים את החדר, מוסיפים כלי סבון חדשים בצבעים תואמים או מנוגדים, מחליפים את המגבות ומוסיפים מתקן נייר טואלט מעוצב לנגיעה הסופית.
מדבקות קיר - סטודיו לוקה
מקנות מראה נקי ומודרני ומאפשרות לכל אחד לשדרג את הבית או המשרד במספר דקות ובעלות נמוכה. לאחרונה בנוסף למדבקות הקיר המוכרות נוספו גם מדבקות קטנות יותר לקישוט חדרי ילדים, מדבקות אריחים לאמבטיה וגם מתלי בגדים משולבים במדבקות קיר. המדבקות מיוצרות בישראל.

טווח מחירים: 40-250 ₪

מדבקות קיר דמויות אפריקאיות
 

מדבקות נישה - נישה
באמצעות מדבקות "נישה" תוכלו בקלות רבה ובעלות נמוכה להפוך את הקיר הריק לקיר מעוצב ואומנותי בעל אשליה של נישה אמיתית. מדבקות נישה הינן מדבקות ייחודיות המיועדות לחדרי ילדים ותינוקות, חדרי מגורים, משרדים וכו'. מדבקות נישה מהוות תחליף לתמונות, כרזות, או "גומחות גבס". למדבקות דבק מיוחד אשר מאפשר להדביק ולהסיר אותן מספר פעמים ולשנות את השילובים. ממציא הפטנט אילן כנר. המדבקות מיוצרות בישראל.

מחיר: 120 
₪ 

מדבקות נישהמתלים - מגוון מעצבים
מתלים לא חייבים להיות רק שימושיים הם גם בהחלט יכולים להיות מעוצבים, מתלים עם אמירה בכניסה לבית או בחדר השינה. כאלו שלפעמים לא תרצו להסתיר עם המעיל...

טווח מחירים: 14-179 ₪
מתלה פרפר - שחר פלג

שעון תלת מימד - סטודיו ו..
צמד המחוגים מחובר באריג פולימרי דמוי נייר המגיע בארבע דוגמאות שונות, כאשר קריאת השעה נותרה כרגיל - החלק הארוך של המניפה מציג את הדקות והחלק הקצר את השעות. השעון הופיע במספר תערוכות עיצוב וזכה לחשיפה ושבחים רבים בכל העולם. עכשיו אתם יכולים לרכוש ולתלות בבית ליצירת מראה מרהיב וייחודי עם נינוח חדשני של תערוכות העיצוב הגדולות בעולם ובהשקעה קטנה. השעון עוצב ע"י צמד מעצבי המוצר בן קלינגר ושי כרמון מ- Studio Ve התל אביבי. מיוצר בישראל.

שעון תלת מימדשעון מניפהשעון מניפה

מחיר: 159 ₪ 

שעוני קיר מעוצביםסטודיו ארטאורי
שעוני קיר הומוריסטיים במגוון צבעים ודוגמאות, שעון שנגסו בו "ביס" שמתאים במיוחד למטבח, שעון עם שספרותיו מחוגים או ספרות דיגיטליות ושספרותיו מיוצגות ע"י קווי ייאוש המציינים את הזמן שחלף.  כולם פרי דמיונו של אורי ניב מסטודיו ארטאורי (ארט-אורי).

טווח מחירים: 139-179 ₪ 

שעון ביס
מיכסה - טיבה דיזיין 
פתרון מעוצב לפתח בקרת המים (הביוב) בחדרי האמבט והשירותים. "מיכסה" מיוצר בישראל בגודל סטנדרטי המתאים למרבית הפתחים ומודפס בצבעים מיוחדים העמידים בפני כל חומרי הניקוי לרבות אקונומיקה. ניתן להשיג את "מיכסה" בסגנונות שונים מודרניים וגם אתניים, כך שתוכלו לבחור מה מתאים לעיצוב אצלכם בבית. עכשיו גם באמבטיה אפשר להוסיף נגיעה עיצובית עם אמירה שתשדרג את מראה הרצפה בהשקעה מינימלית. המוצר מיוצר בישראל.

מחיר: 59 ש"ח
  
מיכסה


מיכסה רשת - טיבה דיזיין 
מכסה רשת מעוצב לפתח ניקוז המים במקלחת, חדר אמבטיה, חדר שירות ועוד.  עיצוב שעושה חשק למקלחת! "מיכסה רשת" מיוצר בישראל בגודל סטנדרטי עם חריצים שהמים יכולים לעבור דרכם ומתאים למרבית פתחי הניקוז. "מיכסה רשת" מודפס בצבעים מיוחדים העמידים בפני כל חומרי הניקוי לרבות אקונומיקה. ניתן להשיג את "מיכסה רשת" ב-12 עיצובים בסגנונות שונים, קלאסיים, מודרניים וגם אתניים התואמים בחלקם את דגמי המכסה הרגילים כך שתוכלו לבחור מה מתאים לעיצוב אצלכם בבית. המוצר מיוצר בישראל.
מחיר: 59 ש"ח
 
מיכסה רשת

מיכסה רשת ניקוז   מיכסה רשת ניקוז  


טייל ארט - טיבה דיזיין 
מדבקות טייל ארט במגוון עיצובים ניתנות להדבקה על כל משטח ויאפשרו לכם לשדרג את העיצוב בבית ללא מאמץ ובתקציב קטן.המדבקות העגולות ניתנות להדבקה על כל משטח או פריט כמו : אריחי קרמיקה, פורצלן, חרסינה ,שיש, זכוכית, מקרר, שידות, ארונות, דלתות ועוד. מדבקת ' טייל ארט ' עשויה מויניל בתוספת דבק מיוחד שפותח בכדי להגן עליה בסביבה לחה כמו חדר אמבטיה ובנוסף למדבקה ציפוי מיוחד המגן על ההדפסה מפני רטיבות.
בכל אריזה סט של 4 מדבקות זהות מאותו הדגם. המוצר מיוצר בישראל.

מחיר: 25 ₪ 

טייל ארט

טייל ארט   טייל ארט     


כלים לסבון - סטודיו אוטוטו
המעמד שמוסיף בועות והופך את הרחצה לכיפית ושימושי כמעמד לסבון או ספוג 
ניקוי. צוללת הסבון תאחסן בבטחה את את הסבון הנוזלי שלכם ומבטיחה שימוש מהנה לכולם באמבטיה, במטבח ואפילו במקום העבודה. פשוט מלאו בסבון נוזלי לבחירתכם, שוטו לדרככם והורידו פריסקופ לשימוש.

מחירים: 35 | 59 ₪ 


תחתית בועות סבון צוללת סבון