החג הזה כולנו עוברים מארוחה לארוחה ולעיתים מה שעושה את ההבדל הוא סידור השולחן החגיגי, לפעמים מספיק פריט אחד או שנים מעוצבים על מנת לעשות את ההבדל ולגרום לאורחים לחייך ולהתלהב. 
מצלוחהטיפ לקישוט שולחן החג: כבר הלכתם לבוידעם לחפש את צלחת הסדר? אז זהו שלא חייבים: טליה מוקמל ורונה זינגר, בוגרות טריות של בצלאל השיקו לכבוד החג מדבקה חד פעמית אשר מתלבשת על צלחת קיימת והופכת אותה לצלחת פסח - "מצלוחה". (בתמונה).

טיפ לקישוט שולחן החג 2: חפשו ב- YouTube ישנם מספר רב של סרטונים על איך לקפל מפיות ותופתעו עד כמה קיפול מפיות יצירתי עושה את ההבדל, כל אורח מרגיש שחשבו עליו אישית והשולחן הופך חגיגי במיוחד ואם בא לכם משהו כמעט מוכן? ברבורי המפיות של שחר פלג יעשו את העבודה והוראות הקיפול כלולות באריזה
סירת מפיות - מונקי ביזנס (חדש!)
מעמד למפיות במראה שנע בין סירת קיפולי נייר לכלי פורצלני מהוויטרינה. 
“הסירה” תוסיף קסם לכל שולחן, גדול או קטן, ולכל ארוחה, חגיגית ויומיומית. כדאי להצטייד בכמה סירות, כי אין כמו צי מפיות לשמח סועדים חדשים ולהפתיע סועדים קבועים.
מחיר: 79 ₪ 
סירת מפיות


ברבורי המפיות - סטודיו פלג דיזיין 
להקת ברבורי המפיות יקשטו לכם באלגנטיות את שולחן החג, בכל מארז 6 ברבורים לבחירתכם בצבע שחור או לבן. על האריזה הוראות לקיפול המפיות. 
מחיר: 120 ₪  
מעמד לנר דומינו - סטודיו פלג דיזיין
מעמד נרות בצורת אבני דומינו עשוי מתכת לקישוט שולחן החג או הסלון. לבחירתכם בצבע שחור או לבן. מידות המעמד: 14.5x30x2 ס"מ. 
מחיר: 120 ₪ 
 
מעמד לנרות דומינו
סט של חמישה אגרטלים דקים ומעוצבים אשר יפתיעו כל אורח. בהעדר בסיס נראה לעין יוצרים האגרטלים אשליה שהם עומדים יציב ללא בסיס, וכל נגיעה או תזוזה קלה תפיל אותם בעוד שבפועל לוחית מגנטית המוסתרת מתחת למפה מחזיקה אותם יציב. האגרטלים מרשימים במיוחד ויוצרים אפקט של מימד עמוק כשהם פרוסים על השולחן עם פרח בכל מעמד.
מחיר: 179 ₪
אגרטל מגנטי שחר פלגטאסאג'ור - Tacajur - סטודיו ואזו דיזיין
אהיל מתקפל המתלבש על כל כוס יין והופך אותה לגוף תאורה רומנטי לנר. 
בכל אריזת מעטפה 2 אהילים בעיצובים שונים ומשלימים ובנוסף מקבלים זוג נרות באריזה נפרדת.
מחיר: 49 ₪

Tacajur

אגרטל גמיש ואזו מגזין – סטודיו ואזו דיזיין 
אגרטל גמיש בעיצוב נייר מגזין, האגרטל מגיע שטוח בתוך מעטפה אך הוא אגרטל לכל דבר העשוי נייר עמיד במים, בעיצוב מקורי. 
לבחירתכם בצבעים אדום, צהוב או אפור.
מחיר: 39 ₪  

Vazu