חדש בצורהלה! מברשת שיניים לתינוקות - בייבי בננה

נשלח 8 ביולי 2013, 12:52 על ידי Zurala Admin   [ עודכן 8 ביולי 2013, 12:54 ]


Baby Banana  
בייבי בננה - מברשות שיניים מדליקות ביותר לתינוקות ופעוטות שעובדת גם על סרבני הצחצוח הגדולים.  

בייבי בננה היא מברשת השיניים לתינוקות הנמכרת ביותר בעולם וגם המברשת הבטיחותית ביותר לשימוש עקב היותה רכה וגמישה ומונעת אפשרות לפציעת החיך ומיועדת לתינוקות בני 3 חודשים עד שנה. 

מברשות בייבי בננה (Baby Banana) עשויות 100% סיליקון רפואי באיכות הגבוהה ביותר, מאושרות לשימוש ע”י ה FDA האמריקאי, קלות לאחיזה ושימוש, אינן מתבלות (לעומת מברשות שיניים רגילות שיש להחליפן כל 3 חודשים) ועמידות למספר שנים בשימוש סביר, אינן מכילות לטקס, ביספנול A, פתלטים וחומרים העלולים לגרום לאלרגיות, ניתן להקפיאן כנשכן קר והכי חשוב - תורמות להתפתחות מוקדמת של הרגלי היגיינת הפה אצל התינוק שלך. לבחירתכם מבין הדגמים : 

בייבי בננה מברשת ונשכן - מברשת המיועדת לגילאי 3 חודשים עד שנה והיא מנקה את החניכיים והשיניים מהסוכרים שבחלב ומסייעת למניעת עששת. שילוב של מברשת שיניים ונשכן עם ידיות אחיזה גדולות המונעות מצב של בליעת המברשת, ומאפשרות לתינוקות להחזיק את המברשת בכוחות עצמם וליהנות מכך. הידיות בעלות חיבור קל לתפסן או לרצועה.  מחיר: 49 ש"ח.

מברשת בייבי בננה - מברשת לשיניים ראשונות, המיועדת לתינוקות מגיל 12 חודשים ומעלה. המברשת גמישה, ניתנת לכיפוף ומונעת אפשרות לפציעות בחיך, העלולות להיגרם על ידי מברשות הפלסטיק הקשיחות. בעלת ראש צר וסיבים דקים והיא מיועדת בעיקר לצחצוח שיניים.  מחיר: 49 ש"ח.
 
מברשת בייבי כריש - מברשת שיניים ונשכן לתינוקות מגיל 3 חודשים עד שנתיים. שיני הכריש, שהם למעשה הסיבים של המברשת, מעסים את החניכיים, פעולה מהנה למדי עבור התינוק. המברשת יכולה להתייצב על הסנפירים האחוריים ולעמוד ליד הכיור, ממש כמו של אמא ואבא או האחים הגדולים. למברשת חורים בסנפירי הזנב המאפשרים חיבור לתפסן או לרצועה. המברשת נוחה לאחיזה במספר צורות.  מחיר: 49 ש"ח.

בייבי בננה מברשת שיניים ונשכן לתינוקות מגיל 3 חודשים עד שנהבייבי בננה לפעוטות מעל גיל שנהבייבי כריש - מברשת שיניים ונשכן