עיצוב ישראלי חדש בצורהלה

נשלח 22 באפר׳ 2012, 12:51 על ידי Zurala Info   [ עודכן 2 במאי 2012, 23:17 על ידי Zurala Admin ]

ענבל מחשבות צבעוניות
 
הסטודיו הקטן והמיוחד של ענבל בירון נמצא ברחוב הראשי של מטולה. עכשיו את החמסות והמזוזות הצבעוניות ומלאות ההשראה ניתן למצוא גם בצורהלה! כל המוצרים עשויים בעבודת יד מפימו בשיטת "אלפי הפרחים" (מילה פיורי) ועם המון תשומת לב ונשמה. המזוזות והחמסות מגיעות בגימורי זהב, כסף או פליז.
.

ענבל מחשבות צבעוניות

חצי כוס סוכר - קרין גורן
 
קבוצת מעצבים וקרמיקאים ישראלית המביאה אליכם גלריית כלים מרהיבה ואיכותית בניחוח של בית. על כל כלי מתכון המותאם אליו, כתוב בכתב יד וכולל עיטורים ואיורים מקסימים, המקנים לכלים נגיעה אישית. לסדרה הצטרפו עתה כלים עם מתכונים מוכרים ואהובים מבית קרין גורן, כמו פאי השוקולד הסודי, עוגת טחינה ושומשום, עוגת ספירלה (גבינה ושוקולד), עוגת שוקולד חמה בכוס למיקרו ועוד.
הטיפ שלי למתנה מקסימה: הביאו את הכלי עם המתכון מוכן ואפוי ותזכו לתשבוחות כפולות!

חצי כוס סוכר - קרין גורן
סטודיו יומיום

יומיום הוא סטודיו המעצב ומייצר בארץ כלי בית ומתנות ייחודיים. בסטודיו יומיום מאמינים בעיצוב חדשני ופרקטי, אך כזה ששומר על יצירתיות ואמירה אישית. "יומיום" מחדשים את כלי הבית המובנים מאליהם ונותנים להם מראה חדש ומרענן המושך את העין. 
בצורהלה תוכלו למצוא מגוון מוצרים מבית "יומיום", כולם מיוצרים בארץ בטכנולוגית חיתוך בלייזר ונצבעים בתנור בצביעה איכותית המאפשרת מגוון צבעים ומונעת חלודה. 

סטודיו יומיום

Corkers by MB

חיות המסיבה האלו יעשו שמח בארוחת הערב או החג שלכם! זוהי מתנה קטנה ומגניבה שאפשר להצמיד לבקבוק היין המוגש למארחים. קורקרס הינם פרי שיתוף פעולה בין סטודיו רדיש לעודד פרידלנד מבית "מונקי ביזנס". בכל סט מספר חלקים המאפשרים ליצור את אחת מחיות המסיבה: ארנב, איל, באפלו, דב, עורב וקוף. הסט אינו כולל את פקק השעם, אותו עליכם לספק בעצמכם עם תום שתיית בקבוק היין...

Corkers by MB