עושים סדר במטבח

נשלח 15 ביוני 2012, 4:53 על ידי Zurala Info   [ עודכן 15 ביוני 2012, 4:55 ]
בצורהלה תמצאו מגוון כלים מעוצבים למטבח הכוללים עזרי בישול ואפייה שיהפכו את הבישול לכיפי, קל ונוח מתמיד. בנוסף תמצאו מגוון כלי הגשה ואירוח ומגוון כלים לאחסון והגשה של קפה ותה. בין המותגים בצורהלה תמצאו חברות עיצוב בינלאומיות מובילות ובינהן אומברה (Umbra), ג'וזף ג'וזף (Joseph Joseph), מסטרד (Mastrad), שפן (Chef'n) ואחרים. 

עיצוב המטבחים של היום לרוב חושף אותם לבני הבית ולאורחים ולעיתים רבות כל הכלים, המוצרים והתבלינים שהסתובבו על השיש נמצאים כיום בתוך המגירות העמוקות והמוצרים הבאים יעזרו לכם לעשות סדר, יקלו את הגישה למוצרים השונים ויעצבו לכם את השיש או האי. 
סט כלי עזר לבישול - Joseph Joseph
סט כלי העזר לבישול של ג'וזף ג'וזף יוסיף למטבח שלכם נגיעה של צבע עם חמישה כלי עזר שימושיים: תרבד, כף לפסטה, כף מחוררת, כף רגילה ומצקת שגם משמשת כבסיס לשאר הכלים ושומרת על משטח העבודה נקי כשהיא לא בשימוש. בידית הכלים מגנט כך שהם מתחברים אחד לשני לסידור קל וחסכוני במקום ולא צריך יותר לחפש את הכלים במגירה.
הכלים עמידים בחום עד 240 מעלות ובטוחים להדחה במדיח הכלים.

סט כלי עזר לבישול


אורגינייזרים למטבח - Brabantia
אורגינזיירים למטבח של ברבנטיה ההולנדית יסדרו ויארגנו לכם את הארון וגם את השיש במטבח ויאפשרו לכם בגישה קלה להגיע לכל הדברים שמאוחסנים במגירות העמוקות או למשל לעצב את משטח העבודה עם עציצי תבלין. המוצר נוח לשימוש וכולל ידית אחיזה מרופדת והוא אף זכה בפרס העיצוב IF מהיוקרתיים בעולם בתחום העיצוב המוענק מידי שנה לחברות ומעצבים עבור מוצרים המצטיינים במחשבה מקורית, בעיצוב חדשני וברמת איכות גבוהה.
המתקן עמיד, חזק וקל לניקוי. למוצר 10 שנות אחריות מטעם היבואן הרשמי.

מידות מתקן קטן בס"מ: 20 (גובה), 23 (רוחב), 11.5 (עומק)

מידות מתקן בינוני בס"מ: 20 (גובה), 34.5 (רוחב), 23 (עומק)

מידות מתקן גדול בס"מ: 20 (גובה), 34.5 (רוחב), 34.5 (עומק)

אורגינזייר למטבח ברבנטיה


מתקן תבלינים - Umbra
תיבול נכון לעיתים הוא הסוד לארוחה מעולה ואת התבלינים המיוחדים שלכם, אלה שאספתם בטיול בצפון או באיטליה חשוב לאחסן בצורה טובה וגם שימושית ומתקן התבלינים של אומברה נועד בדיוק לשם כך וגם לעצב לכם את המטבח. המתקן השקוף עשוי אקריל ומגיע עם 10 בקבוקי תבלינים מזכוכית עם מסננת ומכסה מתברג. בנוסף למתקן מצורפים 20 מדבקות עם שמות של תבלינים נפוצים באנגלית.

מידות המתקן בס"מ: 33 (גובה), 18 (רוחב), 10 (עומק)

מתקן תבלינים